O nás

Společnost Univers Tech s.r.o. je hlavním výrobcem a dodavatelem rolovacích ocelových  mříží v České republice. Naše rolovací mříže a jejich výroba je naše hlavní specializace. Díky této devize můžeme klientům nabídnout velmi příznivé ceny při špičkové kvalitě. Důraz  klademe především na kvalitní materiály, moderní technologie, vysokou produktivitu práce a flexibilitu.

sídlo společnosti Univers Tech s.r.o. v Kladně. Nachází se zde administratvní budova, parkoviště pro zákazníky a výrobní haly.

Rok založení společnosti bylo v roce 1990.

Zakladatelé – Eva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, kterou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti u nás pracuje přes 70 zaměstnanců.

Naše sídlo naleznete v Kladně, pobočku máme v Praze, Plzni a v Českých Budějovicích.

logo 34 let na trhu

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém trhu.

Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům:

  • orientace na zákazníka,
  • nízké ceny při zachování vynikající kvality,
  • inovace,
  • flexibilita,
  • vysoká produktivita práce!

Vždy se snažíme navrhnout optimální řešení nebo několik dalších variant, ze kterých si můžete vybrat. Naším přáním je Vaše spokojenost. U naší společnosti si můžete objednat výrobu jak jedné malé mříže tak velké celky do celých nákupních center.

Kontaktujte naše specialisty na příslušné pobočce v Praze, Kladně, Plzni a v Českých Budějovicích. Na vzorkových prodejnách si můžete prohlédnout naše rolovací mříže, různé typy mřížovin či ovládacích prvků.

Budeme velmi rádi, pokud se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky a zakoupíte si od nás roletové mříže pro své obchody či výlohy. Ceny nabízíme velmi zajímavé, na větší zakázky dokážeme nabídnout i zajímavější slevy.

Nebo nás neváhejte kontaktovat či využijte poptávkový formulář a naši specialisté Vám spočítají cenu individuálně.

Pro náš další sortiment navštivte www.univers.cz