test

Rolovací mříže od profesionálů

tel.: 312 663 234

O nás

Firmu Univers založili manželé Šťáhlavští již v roce 1990. Po úspěšném fungování se společnost v roce 2004 změnila na společnost Univers Tech s.r.o. V současnosti je tvořena 50 zaměstnanci, převážnou většinou univers-budovaodbornými specialisty zabývajícími se výrobou a montáží stavebních doplňků. Sídlo společnosti a výrobní haly jsou v Kladně, ale máme i své pobočky v Plzni, v Českých Budějovicích, v Praze a v Hradci Králové.

U naší společnosti si můžete objednat výrobu jak jedné malé mříže tak velké celky do celých nákupních center všude po Evropě.

Společnost Univers Tech s.r.o. je hlavním výrobcem a dodavatelem rolovacích ocelových  mříží v České republice. Naše rolovací mříže a jejich výroba je naše hlavní specializace. Díky této devize můžeme klientům nabídnout velmi příznivé ceny při špičkové kvalitě.  Důraz  klademe především na kvalitní materiály, moderní technologie, vysokou produktivitu práce a flexibilitu.

Orientace na zákazníka je naším prvořadým cílem. Snažíme se vždy o navržení optimálních řešení nebo několik variant. Věříme, že i Vám můžeme pomoci s investicí v našem sortimentu. Naši specialisté Vám velmi rádi zodpoví jakékoliv dotazy nebo zpracují konkrétní cenovou nabídku podle Vašeho zadání nejpozději následující pracovní den.

Budeme velmi rádi, pokud se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky a zakoupíte si od nás rolovací mříže. Ceny jsou velmi zajímavé a konkrétní příklad ceny můžete nalézt v sekci roletové mříže ceník, který je nahoře v liště. Nebo nás neváhejte kontaktovat a naši specialisté Vám spočítají cenu individuálně.

Rolovací mříže a jejich kvalita a výroba je pro nás prvořadým cílem, proto v rámci zkvalitnění komunikace budeme velmi rádi za Vaše připomínky, náměty a případné stížnosti.