Inspirace

Rozhodujete se pro koupi rolovací mříže a potřebovali byste další inspiraci? Připravili jsme pro Vás několik fotografií z našich realizací rolovacích mříží. Stránka inspirace rolovací mříže Vám jistě pomůže ve Vašem rozhodování.

Vyberte si ten nejvhodnější typ mříže právě pro Vaši prodejnu či stánek. Rolovací mříže dodáváme a montujeme po celém území České republiky, takže se na nás rozhodně neváhejte obrátit. Rádi doporučíme, poradíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Nejlepší je se setkat přímo na místě případné realizace, kde budou roletové mříže instalovány. Technici na místě zhodnotí možnosti montáže a vyloučí případná úskalí.

obchodnice doporučující rolovací mříže do prodejen a na výlohy

 

Vlastní výroba rolovacích mříží

Rolovací mříže jsme schopni vyrobit přesně dle přání a požadavku zákazníka. Díky tomu, že máme vlastní výrobu mříží, výroba mříží je naší specializací, neustále zdokonalujeme a inovujeme technologické postupy, abychom dodali zákazníkovi kvalitní produkt za bezkonkurenční cenu. Pro ukázku si prohlédněte několik fotografií z výroby mříží.

Vlastní výroba se skládá z několika fází – vrtání hřídele, na kterou se uchycují bubny, kam je nutné navinout pružiny. Navíjení pružin se provádí na automatickém stroji, takže je vše velmi rychlé a navíc bezpečné. Na jiném pracovišti dochází k ruční kompletaci pancíře rolovací mříže, kdy se na trubku nasazují spony a zajišťují se nýty. Jednotlivé procesy jsou velmi přísně kontrolovány. Díky velmi rychlé výrobě jsme velmi flexibilní.

Montáž rolovacích mříží

Naše firma je schopna zajistit i montáž námi vyrobených rolovacích mříží. Máme své proškolené odborné montážní pracovníky. Nejdříve se instalují vodící lišty, následuje montáž hřídele mříže. Poté se montuje pancíř mříže a úplně naposledy se nastavují koncové polohy motoru pro bezproblémový chod mříže. Následuje prozkoušení funkčnosti mříže a seznámení majitele s provozem rolovací mříže. Pro ukázku přikládáme několik fotografií.

Pokud jste na naši stránce inspirace rolovací mříže nenalezli, co jste potřebovali a stále si nejste jistí, zda roletové mříže montovat, obraťte se na naše specialisty. Rádi Vám poradí s výběrem, seznámí Vás s jednotlivými typy mříží, s veškerými výhodami, které naše rolety poskytují.

Všechny naše roletové mříže vyrábíme na zakázku. Přesně dle důkladného zaměření. Nejedná se tedy o žádnou typizovanou výrobu, ale mříž vyrobíme přesně na milimetr.

Pokud potřebujete vědět konkrétní ceny rolovací mříže, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás nebo využijte poptávkový formulář, který jednoduše vyplníte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku přesně na míru dle Vašeho zadání.

Zodpovíme veškeré Vaše dotazy, které Vás zajímají.